Budowa domów z bali, Kraków - Oferta nr55474 - Oferteo.pl
 

Budowa domów z bali, Kraków


Cena brutto: 1500.00 PLN
do uzgodnienia

Nasza firma buduje domy z drzewa najwyższej jakości, świerku i sosny syberyjskiej. Cała konstrukcja domu jest z tego samego bala, także ściany działowe.

Jesteśmy specjalistami w budowie domów w stanie kompleksowym, pod klucz. Posiadamy doświadczenie w projektowaniu wnętrz nieruchomości drewnianych, aranżacji. Wnętrza naszych inwestorów współtworzą architekci wnętrz, osoby, które na co dzień urządzają wnętrza apartamentów oraz domów. Nasze konstrukcje budują doświadczeni specjaliści, którzy domy z drewna stawiają od 20 lat.


Współczynnik przewodności cieplnej lambda dla naszego drewna wynosi 0,15 W/mK, zaś dla świerku rosnącego na nizinach 0,3 W/mK, co w rzeczywistości przekłada się na dwa razy lepsze utrzymywanie ciepła przez nasze drzewo (im niższa wartość współczynnika, tym materiał lepiej utrzymuje ciepło).
Nasze domy zapewniają znakomity mikroklimat dla domowników, naturalną wentylację ( drzewo „oddycha”), ciepło – zimą , chłodno – latem.

Łącznikiem pomiędzy balami jest naturalny len lub juta, które są znakomitym izolatorem ciepła i nie zawierają sztucznych dodatków.

Dla nas najważniejszy jest każdy budowany dom, a przede wszystkim preferencje inwestorów. Zdajemy sobie sprawę, że budowa domu to często życiowa inwestycja, dlatego staramy się być z Państwem w tych ważnych chwilach, służyć pomocą, wiedzą i doświadczeniem. Uwzględniamy wszelkie gusta, marzenia i dostosowujemy je do możliwości przyszłych właścicieli. Dom to nie tylko ściany, dom to nasz azyl, relaks i miejsce, w którym przebywamy z najbliższymi nam ludźmi. Staramy się zrobić wszystko, aby domy naszych inwestorów spełniły ich oczekiwania i stały się zaciszem, w którym można nabrać sił na codzienne życie. Zapraszamy do nas osoby, którym zależy na spokojnej, komfortowej atmosferze budowy ich wymarzonego domu.

Polska, Kraków
 
 


Liczba wyświetleń strony: 22945